Stravování
►  Jídelníček sestavujeme s ohledem na požadovanou kvalitu skladby stravy pro předškolní děti.

►  V rámci pitného režimu mají děti po dobu svého denního pobytu v mateřské škole k dispozici nápoje, které jsou       připravovány podle zásad zdravé výživy a se zaměřením na častou obměnu jednotlivých druhů nápojů.

►  Ceny pro polodenní a celodenní stravování jsou následující:
1. skupina - děti polodenní 35 Kč
                  - děti celodenní 46 Kč

2. skupina (děti nad 6 let s odkladem školní docházky)
                   - děti polodenní 37 Kč
                   - děti celodenní 48 Kč
► Úplata za školní stravování je splatná na běžný účet mateřské školy do konce měsíce na měsíc následující a to zálohově.

► Přeplatky stravného se vrací na účet k 31.01. a 31.07.

Odhlašování dítěte z docházky je potřeba uskutečnit do 8:30hod, jinak bude stravné naúčtováno.

►Aktuality / informace◄ Jídelníček 15.04. - 19.04. Jídelníček 08.04. - 12.04. Co nás čeká... Facebook MS