Podmínky přijímání dětí
Termín přijímacího řízení stanovuje ředitelka školy po dohodě s obcí.
O termínech zápisu je veřejnost informována prostřednictvím regionálního tisku a vývěsce na budově školy.
V březnu a dubnu probíhají pravidelně v odpoledních hodinách hrací odpoledne pro děti a jejich rodiče.
Rodiče tak mají možnost důkladně se seznámit s prostředím, jeho vybavením ( hračky, nábytek,... )
personálem a nabídkou výchovného programu i nadstandardních aktivit.
Zápis probíhá v ředitelně školy.
Každé dítě si od zápisu odnáší dárek, který zhotovily děti ve výtvarném kroužku.

Při nástupu dítěte do mateřské školy je uplatňován individuálně přizpůsobený adaptační režim.
MŠ Přijímání dětí do MŠ v MČ Praha 13 2024 ( ke stažení ) Zápis pokyny 2024 ( ke stažení )
►Aktuality / informace◄ Jídelníček 18.03. - 22.03. Jídelníček 25.03. - 28.03. Co nás čeká... Facebook MS