Školní řád
Školní řád Rozpočet na rok 2023 SPOLUPRÁCE S NEZISKOVOU ORGANIZACÍ INBÁZE, z. s. Prezentace ze stáže Košice 11.-15.11. Odborné setkání s rodiči 4. a 6. 6. 2019 ( WORD )
Prezentace ze stáže Německo 27.10.-30.10.2019
Mgr. Tomáš Tesarčík
Pověřenec organizace
Úřad městské části Praha 13
Sluneční náměstí č. p. 2580/13
158 00 Praha 5 - Stodůlky
E-mail: poverenec@p13.mepnet.cz

Komunitní setkání
Poskytnutí informace dle zákona č. 106/1999 Sb.

Tvořivé hry s Muzeem Říčany

ke stažení ZDE

Z grantu MHMP - odbor životního prostředí má naše mateřská škola vyvýšené záhony. Stáž Portugalsko Projekt „48. výzva - Podpora polytechnického vzdělávání a EVVO v MŠ Čtyřlístek“,
registrační číslo CZ.07.4.67/0.0/0.0/19_073/0002182, podpořený v rámci 48. výzvy OP PPR.

Projekt řeší podporu výuky EVVO a polytechniky pro cílové skupiny včetně dětí se SVP v objektu
MŠ Čtyřlístek vybudováním venkovní učebny na terase objektu s kvalitním vybavením pro podporu EVVO
a polytechniky, úpravou dvou identických heren v přízemí objektu na polytechnické dílny využitelné i pro EVVO,
úpravou stávající úložné místnosti ve 2NP školy na multifunkční polytechnickou a EVVO místnost a dodávkou
v hodného vybavení (stoly, lavice, tabule, pracovní bedny na přírodniny, úložné boxy, ponky, regály, židle apod.).
►Aktuality / informace◄ Jídelníček 15.04. - 19.04. Jídelníček 08.04. - 12.04. Co nás čeká... Facebook MS